Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pod kołami autobusu miejskiego zginął 10-latek. Kierowca czeka na wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, codziennie tamtędy jeżdżę i skóra mi cierpię jak myślę co to dziecko przeżyło i jeszcze siebie obwinialo za ten wypadek pisali ze mówił Szymonem co jak narobilem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy zielonej strzałce piesi mają czerwone na tym przejściu bo samochody jadące na wprost od lipca80 w unii lubelskiej i to na te samochody uważają kierowcy jadący na 'strzałce'. A jadąc na prawidłowym 'okrągłym' zielonym (oznacza ruch kolizyjny) kierowcy skręcający w prawo ustępują pieszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był muj przyjaciel ze szkoły ale nie ma co takiej kary na kierowcę nakładać on zarabiał na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechby chociaż dostał tyle ile żył ten chłopiec, a nie jakieś gówniarskie osiem lat jak za handel marihuaną. W łeb bym sobie strzelił jak bym coś takiego zrobił nawet nie naumyślnie, a ten "kierowca" nawet do winy nie potrafi się przyznać... - bo niby autobus sam się prowadził?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice są nieodpowiedzialni i tu winiłabym ojca, ulica to nie miejsce do jazdy hulajnogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet mial zieloną strzałkę,zatrzymal się,było wolne wjechał na pasy.Chłopiec miał zielone z dala widział zę wolne to nie zwalniał.Kierowca skrecił a chłopiec w tym czasie wjechał w autobus.Proste jak budowa cepa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagamy Kto doznał uszczerbku na zdrowiu ? Kto stracił pojazd wskutek wypadku komunikacyjnego , poniósł inne straty . Potrzebuje pomocy prawne doświadczonych Adwokatów ? Naszym Klientow zapewniamy ; - Profesjonalnego pełnomocnika w postaci adwokata na każdym etapie sprawy , - bezpłatne konsultacje lekarskie u wysokiej klasy specjalistów , - bezpłatna rehabilitację w renomowanych gabinetach , - przejrzyste zasady współpracy . Nie pobieramy opłat z góry , jedynym wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanych roszczeń . Przeprowadzamy bezpłatna analizę sprawy , zdarzenia , doradca dojeżdza do zainteresowanych . informacje jakimi szkodami i wypadkami sie zajmujemy opisujemy na tel. 798201032
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Szymonem chodziłem do jednej klasy,i choć minęło już prawie 5 lat od tego dnia to ciągle ciężko mi się z tym pogodzić tak samo jak innym członkom naszej klasy. Lecz mimo bulu ktury jest we mnie tak długo żywy cieszę się że dane mi było przyjaźnic się z nim chociaż te parę lat. A wszystkich którzy myślą albo czytają o tej tragedii proszę o zachowanie godności i niepisanie przykrych komentarzy na temat rodziców Szymka a jeśli ktoś chciałby okazać szacunek jego drogiej pamięci może przyjść na co doroczna mszę św w intencji Szymka która zawsze jest odprawiane W Niedzielę poprzedzająca rocznicę w parafii Kościoła Garnizonowego przy ul:Al Racławicka w Lublinie o godz 12.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...